Актуальные новости с международного IT-мира

Ссылки на сторонние ресурсы запрещены и они будут безжалостно удаляться.

Актуальные новости с международного IT-мира

Сообщение Andryshenko » Вт фев 06, 2024 12:21 pm

Вам, як технарю, IT-спеціалісту, подобається отримувати лише новини, пов'язані з вашою сферою діяльності на національному та міжнародному рівнях. І складно не погодитися з тим, що сьогодні в Інтернеті є багато інформації на цю тему. Однак існує інформаційний новинний портал - https://it-news.com.ua/. Де журналісти збирають найактуальніші новини в галузі ІТ з усього світу. З цього інтернет-видання ви дізнаєтеся, що Маск очолює список найбільш переоцінених гендиректорів у США. В Японії створили першого робота, зі справжніми м'язами, який може ходити. Компанія Apple перемогла в Китаї з продажу смартфонів у 2023 році. І що буде далі... Читайте більше новин!!!!
Andryshenko
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вт фев 06, 2024 12:18 pm

Re: Актуальные новости с международного IT-мира

Сообщение TheoHernandez » Пн апр 08, 2024 2:29 pm

Неаби як круто, коли є місце, де ми можемо поспілкуватися з приводу новин та обговорити останні події, що трапилися у світі. Також у цьому контексті дуже важливу роль відіграє новинний портал, котрий зажди надає тільки актуальні та перевіренні новини. Завдяки Politanaliz.com.ua – я можу без проблем завжди перебувати в інформаційному просторі, а також бути впевненим у тому, що це провідне джерело політичного аналізу в Україні. Завдяки їм, я біьше дізнався про наших політичних діячів, особливо про Миколу Сольського https://politanaliz.com.ua/1199-solskyy-mykola/, котрий для мене розкрився зовсім з іншої сторони. Вони надають широкий вибір матеріалів, які охоплюють усі аспекти політичного життя країни: від оглядів новин до глибоких аналітичних статей та експертних думок. Їх мета – забезпечити об'єктивну та доступну інформацію для кращого розуміння подій, що відбуваються в Україні.
TheoHernandez
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Сб дек 23, 2023 9:55 am


Вернуться в Темы по существу

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


cron